Katalogas
Krepšelis

Prekių grąžinimas ir keitimas

Per 14 dienų nuo užsakymo gavimo dienos galite pasinaudoti teise atsisakyti ar pakeisti internetinėje parduotuvėje įsigytas prekes. Jei dėl kokių nors priežasčių negalite grąžinti produkto mums aukščiau nurodytomis sąlygomis, susisiekite su mumis. Šiuo atveju bet koks prekių grąžinimas ar keitimas yra mūsų nuožiūra. Kai jūsų išsiųsta prekė atvyks į mūsų sandėlį, mes atsiųsime jums pakaitinę prekę arba grąžinsime visą grąžintos prekės sumą pagal jūsų pradinį mokėjimo būdą. Grąžinimo laikotarpis priklauso nuo mokėjimo ir grąžinimo būdo ir yra ne ilgesnis kaip 14 (keturiolika) darbo dienų nuo grąžintų prekių atvykimo į mūsų sandėlį momento.

Prekių grąžinimas ar keitimas

 1. Jei internetinėje parduotuvėje pateikėte užsakymą kaip registruotas vartotojas:

 2. Savo profilyje eikite į skyrių Užsakymų istorija > Įvykdyti užsakymai;
  Raskite užsakymą, kurį norite pakeisti ar grąžinti;
  Spustelėkite mygtuką Grąžinti prie konkrečos prekes;
  Užpildę visus reikalingus duomenis, spustelėkite mygtuką Pateikti užklausą.

  Arba praneškite mums telefonu: +370 52078522, arba elektroniniu paštu:[email protected] apie sprendimą atsisakyti sutarties.Apdorojęs jūsų užklausą, mūsų operatorius susisieks su jumis ir susitars dėl prekių grąžinimo ar pakeitimo sąlygų. Visas užklausas stengiamės apdoroti per 1-3 darbo dienas nuo paraiškos gavimo dienos.

 3. Jei nesate registruotas internetinėje parduotuvėje arba negalite patekti į savo sąskaitą:

 4. Eikite į skyrių Grąžinimas;
  Įveskite užsakymo numerį, kuriam norite pateikti prašymą pakeisti prekes ar grąžinti prekes;
  Įveskite el. Pašto adresą, nurodytą pateikiant užsakymą, spustelėkite mygtuką „Taikyti“;
  Užpildę visą reikiamą informaciją, spustelėkite mygtuką Pateikti užklausą.

  Arba praneškite mums telefonu: +370 52078522, arba elektroniniu paštu:[email protected] apie sprendimą atsisakyti sutarties.Apdorojęs jūsų užklausą, mūsų operatorius susisieks su jumis ir susitars dėl prekių grąžinimo ar pakeitimo sąlygų. Visas užklausas stengiamės apdoroti per 1-3 darbo dienas nuo paraiškos gavimo dienos.

Teisės atsisakyti sutarties panaudojimo rezultatas

 1. Prašome atkreipti dėmesį, kad prekių gavimo metu SIA „KIMKO LV” turi teisę užfiksuoti galimus vizualūs pažeidimus ir komplektacijos atitiktis. Tuo atveju, kai SIA „KIMKO LV“ gavimo metu aptiks nepatenkinamą prekių išvaizdą ir (arba) pakuotę, apie tai jums bus pranešta ir gausite nustatymo akto kopiją ir (arba) pranešimą.
 2. Visi siuntiniai, siunčiami per kurjerio paslaugas, arba siuntiniai, siunčiami per siuntų terminalus, turi būti supakuoti į originalią gamintojo pateiktą pakuotę arba į tokią pakuotę, kuri apsaugotų prekes gabenant.
 3. Siunčiant nesupakuotas prekes, siuntėjas yra atsakingas už bet kokią žalą, kuri gali atsirasti gabenant (pavyzdžiui, įbrėžimus ir dėmes).
 4. Jei siuntėjas laikėsi pakavimo reikalavimų, vežėjas yra atsakingas už galimą žalą, kuri gali atsirasti gabenimo ir paruošimo metu.
 5. Atsisakius šios sutarties, mes grąžiname jums iš jūsų gautas lėšas už prekę (-es), įskaitant pristatymo mokestį (išskyrus papildomas išlaidas, patirtas, jei pasirinkote ne mūsų standartinį ir pigiausią pristatymo būdą), be nepagrįsto delsimo ir bet kokiu atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai mums buvo pranešta apie jūsų pasitraukimą iš šios sutarties.
 6. Mokėjimai atliekami tuo pačiu mokėjimo metodu, kurį naudojote atlikdami užsakymą, nebent buvo aiškiai nurodyta mokėti kitaip. Bet kokiu atveju nebus imamas mokestis už grąžinimą.
 7. Mes galime atidėti mokėjimą, kol mes nesame gave prekes arba jūs patvirtinsite, kad prekė buvo išsiųsta, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.
 8. Prekės turi būti išsiųstos nepagrįstai nedelsiant ir bet kokiu atveju ne vėliau kaip per 14 dienų, pradedant nuo pranešimo apie sutarties nutraukimą dienos, užpildant sutarties atsisakymo formą, atsižvelgiant į jos užpildymo reikalavimus. Terminas laikomas įvykdytu, jei prekės išsiunčiamos iki 14 dienų galiojimo pabaigos.
 9. Galima užsisakyti transportą, kuris pristatys prekes iš jūsų nurodyto adreso, tačiau ši paslauga yra mokama. Transporto kaina priklauso nuo atstumo ir prekių svorio.
 10. Turėsite padengti tiesiogines prekių grąžinimo išlaidas .
 11. Jūs esate atsakingas už prekių vertės sumažėjimą tik tuo atveju, jei prekės buvo naudojamos ne prekės tipo, jos savybėms ar veiksmui patikrinti, o kitiems tikslams. Nudoti gaminį informacijos tikslams, jeigu įmanoma, galima parduotuveje.

Visa SIA „KIMKO LV“ pateikta asmeninė informacija bus naudojama tik įgyvendinant teisę atsisakyti prekių procedūros ir jūsų, kaip pirkėjo, tapatybei nustatyti pagal KIMKO privatumo politiką.