Katalogas
Krepšelis

Pristatymo būdai:

 • Pristatymas į Omniva paštomatus
 • Pristatymas kurjeriu

 • Pristatymas į Omniva paštomatus

  Kai tik jūsų siunta bus pristatyta į Omniva paštomatą, gausite pranešimą mobiliuoju telefonu, kurį nurodėte pateikdami užsakymą. Siuntinį galite atsiimti per 7 dienas nuo pranešimo gavimo. Terminalo ekrane spustelėkite mygtuką „Atsiimti siuntą“ ir įveskite kodą, kurį gavote į savo mobilųjį telefoną ar el. paštą.

  Pristatymas kurjeriu

  Pristatymas Omniva kurjeriais visoje Lietuvoje - pasirinkite šį pristatymo būdą, jei norite, kad kurjeris pristatytų jūsų užsakymą į namus. Prekės bus pristatytos per 1-2 darbo dienas nuo to momento, kai gausite pranešimą apie užsakymo perdavimą kurjeriui. Kurjeriai pristato užsakymus iš anksto suplanuotu maršrutu, todėl nėra galimybės pasirinkti tikslaus pristatymo laiko. Iš anksto gausite priminimą telefonu, kad jūsų prekės yra kelyje, po to, ne vėliau kaip likus 30 minučių iki numatyto pristatymo laiko, kurjeris susisieks su jumis. Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 9:00 iki 18:00.

  Jei bendras siuntinio svoris yra iki 30 kg, kurjeris jį iškraus ir įneš į pirmąją saugią vietą (pro buto, namo ar garažo duris, tačiau nenešios per kambarius ir kiemą).
  Dėmesio! Jei siuntinys yra didelių matmenų, taip pat tuo atveju, kai siuntinys dedamas ant padėklo, nepaisant jo svorio iki 30 kg, siuntinys nėra įnešamas.
  Jei bent viena siuntinio pakuotė sveria daugiau nei 30 kg (pavyzdžiui, didelių gabaritų buitinė technika, baldai ir kt.) kurjeris jums padės tik iškrauti prekes iš automobilio, bet nepadės jas nešti į norimą vietą.
  Kurjerio pristatymo kaina priklauso nuo prekių matmenų ir apskaičiuojama užsakymo metu.


  Pristatymo laikas priklauso nuo prekių prieinamumą sandėlyje ir svyruoja nuo 5 iki 10 darbo dienų. Jei turite klausimų, rekomenduojame susisiekti su mūsų operatoriais telefonu: +370 52078522, arba elektroniniu paštu:[email protected]. Mes garantuojame individualų požiūrį į kiekvieną klientą.